You are currently viewing Prawnik od upadłości konsumenckiej

Prawnik od upadłości konsumenckiej

Branie kredytów gotówkowych w obecnych czasach jest naprawdę proste. Banki niejednokrotnie udzielają pożyczek wyłącznie na podstawie stałych wpływów na konto osobom będącymi stałymi klientami danej instytucji. Wszystkie formalności są więc załatwiane przez internet, a oferowane sumy sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niestety taka dostępność produktów finansowych często prowadzi do sporych długów.

Upadłość konsumencka – wsparcie prawne 

kancelaria prawna upadłość konsumenckaWystarczy tak naprawdę utracić stałe źródło dochodów, aby popaść w poważne tarapaty. Niestety nasi kredytodawcy nie będą czekać na tłumaczenia i wyjaśnienia – w przypadku kilkudniowych spóźnień ze spłatą rat sprawa trafi do windykacji, a potem do kancelarii komorniczej. Komornik może zająć nasze konto bankowe oraz przejąć wartościowe rzeczy i sprzedać je często za bezcen. Czy można się jakość przed tym wszystkim uchronić? Przede wszystkim nie można unikać odpowiedzialności związanej z oddaniem zadłużeń. Najlepiej, aby wszystkim zajęła się sprawdzona i polecana przez innych kancelaria prawna Upadłość konsumencka to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań dla osób popadających w pułapkę zadłużenia. Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to absolutnie koniec problemów. Zobowiązania i tak trzeba będzie oddać, jednak klient zyskuje dodatkowy czas na spłatę.

Ponadto kancelaria kontaktuje się z wierzycielami oraz komornikiem i ustala nowy plan spłaty. W niektórych przypadkach można też starać się o odroczenie lub umorzenie zadłużenia. Najważniejsze, aby podjąć współpracę z doświadczonym adwokatem jak najwcześniej, gdy tylko pojawiają się problemy finansowe. Nie warto czekać, ąz narosną spore odsetki, a komornik zajmie się sprawą. Znacznie lepiej, aby to kancelaria w naszym imieniu zajęła się całą procedurą upadłościową.