You are currently viewing Prowadzę swoją pierwszą sprawę rozwodową

Prowadzę swoją pierwszą sprawę rozwodową

Moim marzeniem było zostać prawnikiem. Od kiedy rodzice się rozwiedli to właśnie tym chciałem się zajmować. Rozwodami. To dość interesujące zagadnienie, które postanowiłem pogłębić i wybrałem odpowiedni dla siebie kierunek studiów.

Na sprawie rozwodowej dałem z siebie wszystko

sprawy rozwodowe krakówJuż jestem po edukacji i jestem prawnikiem. Chcę prowadzić sprawy rozwodowe kraków i pracować dla kancelarii. Dlatego poszukałem zatrudnienia w takim miejscu. Oferowanie usług na własną rękę mnie nie interesowało, ponieważ nie chciałem zakładać własnej działalności. Tak jest lepiej. Przyjęła mnie kancelaria, która oferuje cały wachlarz usług i są tam między innymi sprawy rozwodowe kraków, którymi mam się zająć. Dostałem od razu pierwszego klienta. Miałem przeprowadzić swoją pierwszą w życiu sprawę rozwodową i byłem dość podekscytowany. Zanim spotkałem się z klientem to zapoznałem się z dokumentacją. Nie chciałem tracić czasu na zadawanie pytań, które są zbędne. Część informacji było w aktach. Ta sprawa wcale nie jest taka prosta jak początkowo sądziłem, ale ucieszyłem się, ponieważ szukałem wyzwania. Z klientem spotkałem się w naszej kancelarii i przedstawiłem mu jak to wszystko będzie wyglądało. Możemy wygrać ten proces, ale będzie potrzebnych więcej świadków. Rozprawa ma się odbyć za dwa miesiące i mamy jeszcze sporo czasu. Zawsze mnie interesowały sprawy rozwodowe kraków i do swojego pierwszego zadania przyłożyłem się bardzo starannie. Zamierzałem doprowadzić do wygranej swojego klienta, bo miał rację.

Udało mi się i odniosłem sukces. Teraz nic nie stanowi dla mnie wyzwania, ponieważ wiem, że ze wszystkim na pewno sobie poradzę. Koledzy w kancelarii klaskali mi jak wróciłem ze sprawy i gratulowali pierwszej wygranej sprawy. Byłem z siebie dumny.