You are currently viewing Przewozy do Holandii

Przewozy do Holandii

Firmy organizujące międzynarodowe przewozy osób muszą posiadać licencję oraz wykupione ubezpieczenie OC. Firm oferujących międzynarodowe przewozy osób w Polsce jest już bardzo dużo. W każdym dużym mieście w Polsce funkcjonuje firma organizująca przewozy osobowe z Polski do Holandii. Z Polski do Holandii organizowane są przewozy okazjonalne i cykliczne.

Transport osobowy do Holandii

transport osób do holandiiZ wielu miast w Polsce organizowany jest transport osobowy do Holandii. Do Amsterdamu możemy dojechać między innymi z Gdyni, Poznania, Wrocławia a nawet z Gniezna. Holandia jest bardzo popularnym kierunkiem wyjazdów turystycznych oraz zarobkowych Polaków. Transport osób do Holandii jest organizowany przez małe firmy transportowe oraz duże przedsiębiorstwa. Rynek międzynarodowych przewozów osobowych jest mocno rozdrobniony. Na rynku dominują jednak małe firmy przewozowe. Mała firma przewozowa posiada w swoim taborze jeden lub dwa busy i organizuje przewozy głównie okazjonalne. Przewozy cykliczne organizowane są przez dużych przewoźników. Do wielu miast Holandii można pojechać bardzo wygodnym autobusem z telewizorem oraz darmowym wi-fi na pokładzie. Do Amsterdamu lub Rotterdamu cykliczne połączenia są na przykład z Torunia. Z Torunia do Rotterdamu odjeżdża autobus codziennie o 21:00. W okresie wakacyjnym kursują dwa autobusy, jeden o 21:00 drugi o 1:00 w nocy. Bilet można kupić tylko przez internet. Przewozy są organizowane przez dużego przewoźnika i trzeba wykupić bilet przed wyjazdem.

Z Polski do Holandii dojedziemy bez problemu z wielu miast Polski. Z Warszawy cykliczne połączenia funkcjonują do kilku miast w Holandii. Z Warszawy dojedziemy do Amsterdamu, Eindhoven, Rotterdamu, Hagi, Arnhem. Z Poznania cykliczne połączenia autobusowe funkcjonują nawet do takich holenderskich miast jak Utrecht, czy Groningen.