You are currently viewing Smaczny catering na konferencję

Smaczny catering na konferencję

  • Post author:
  • Post category:Kuchnia

Mój szef dał mi za zadanie znalezienie dobrego cateringu na konferencję biznesową. Miała ona dotyczyć przedsiębiorczości w naszym regionie, tego w co warto inwestować i co można poprawić. Będzie tam wiele ważnych biznesmenów, zatem i jedzenie nie mogło być byle jakie. Musiałam się bardzo postarać, by sprostać temu zadaniu.

Catering dla biznesmenów

najlepszy catering konferencyjnyNa pewno nie mogło zabraknąć kawy, herbaty i wody. Napoje to podstawa, a każdy biznesmen doceni smak dobrej kawy. Jako że konferencja będzie trwać trzy godziny to przydadzą się też jakieś soki owocowe. Co do jedzenia to wybrałam najlepszy catering konferencyjny jaki znalazłam. Postawiłam na firmę z dużym doświadczeniem. Poza tym, ich jedzenie wyglądało smakowicie i było różnorodne. Zamówiłam dużo przekąsek słonych i słodkich. Konferencja jest za krótka by była przerwa na lunch. Na stole pojawiły się słodkie rogaliki, ciasteczka i serniczki. Ze słonych rzeczy wybrałam koreczki, małe miseczki z sałatkami oraz na ciepło mini burgery. Każda z tych rzeczy występowała w wielu odmianach, także wegetariańskiej i wegańskiej. Jedzenie było na zimno i na ciepło, tak jak napoje. Każdy mógł wybrać to, na co miał ochotę. Jeden przecież wypije tylko filiżankę kawy i mu to wystarczy, a jak ktoś zgłodnieje to także będzie mógł się najeść.  Firma cateringowa zapewniała wszystkie naczynia, serwetki i duże termosy na kawę i herbatę. Szef był zadowolony także jeśli chodzi o cenę.

Catering jaki wybrałam okazał się strzałem w dziesiątkę. Goście chętnie sięgali po jedzenie i mimo iż konferencja była krótka to w zasadzie wszystko zostało zjedzone. Nawet niektórzy pytali się szefa z usług jakiej firmy korzystał, bo było takie smaczne. Byłam zachwycona, że moja praca została doceniona i każdy był szczęśliwy.