You are currently viewing Statuetki na różne okazje okolicznościowe

Statuetki na różne okazje okolicznościowe

Z młodszą siostrą lubimy rywalizować, jeśli chodzi o prezenty dla naszych bliskich. Im bardziej któraś z nas zaskoczy, tym lepiej. Można powiedzieć, że to taka nasza mała tradycja, którą bardzo lubiłam. Podobało mi się, że musiałam mocno się postarać, żeby ze zwyczajnego przedmiotu, zrobić coś wyjątkowego. 

Statuetka na prezent dla dziadków

statuetki okolicznościoweKtóregoś razu, kiedy szukałam prezent dla dziadków z okazji pięćdziesiątej rocznicy ich ślubu, moją uwagę przykuły statuetki okolicznościowe. Stwierdziłam, że to całkiem niebanalny pomysł. Obecnie jest tyle dostępnych wzorów i modeli, więc doskonale wiedziałam, że uda mi się wybrać coś intrygującego. W sumie to chodziło najbardziej o to, żeby Amelia nie wpadła na to samo, co ja. Teoretycznie trudno wpaść na tą samą rzecz, ale jeśli idziemy po najniższej linii oporu to bardzo łatwo, prawda? W każdym razie byłam strasznie zadowolona z siebie i z niecierpliwością czekałam na paczkę. W tym czasie kilkukrotnie zdążyłam zmienić koncepcję, odnośnie zapakowania statuetki. Swoją drogą tego typu przedmiot ludzie zamawiają przede wszystkim dla firm, żeby w ciekawy, oryginalny sposób uhonorować pracę swoich pracowników. Na przykład w dużej korporacji będzie to świetny pomysł, aby zmotywować swoich podwładnych. Bo ci, którzy pracują w takich firmach, uwielbiają rywalizację. Ceny statuetek jest przystępna dla każdego, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Kiedy mogłam na żywo obejrzeć statuetkę, byłam nią zachwycona! Wiedziałam, że dziadkom bardzo się spodoba. Zwłaszcza, że dziadek uwielbiał różnego rodzaju medale.

Nie wiem, jak wy, ale ja uwielbiam przemyślane prezenty. Nie chodzi już nawet o to, czy można je dostać przysłowiowo w każdym sklepie, ale o to, czy dana osoba kupowała to faktycznie z myślą o mnie. Kiedy mamy pewność, że prezent został wybrany typowo pod nas jest nam milej na sercu, prawda?