You are currently viewing Stylowy wieszak z kotami

Stylowy wieszak z kotami

Od dziecka jestem ogromną fanką kotów. Mam ślicznego kocura w domu i dodatkowo mnóstwo kocich modów w każdej części mieszkania. W sklepach można kupić mnóstwo dekoracji z motywami zwierzęcymi, które pasują praktycznie do każdego wystroju wnętrza. Moją kocią pasję wykorzystują moi znajomi- zawsze wiedzą, co mi kupić na urodziny.

Dodatki do mieszkania z wizerunkiem kota

wieszak kotKoty fascynowały mnie od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich miłą sierść, słodki pyszczek i niezależne usposobienie. Sama jestem niezależną kobietą, więc charakter kotów bardzo przypadł mi do gustu. Moje zamiłowanie do kotów przejawia się na przykład w dekoracji domu. W ostatnim czasie zakupiłam mieszkanie i urządziłam je w nowoczesnym stylu, z dodatkami z wizerunkiem kota. Mam na przykład śliczne zasłony z kotami, poduszki z podobnym wzorem, figurki kotów poustawiane gdzieniegdzie i tak dalej. Może jest w tym trochę szaleństwa, ale w końcu każdy ma w życiu jakąś pasję. Z mojego zamiłowania do kotów korzystają skrzętnie moi znajomi. Nie mają bowiem problemów z tym, aby wybrać mi jakiś ciekawy prezent na urodziny. Przykładowo, w przedpokoju wisi wieszak kot, czyli wieszak na ubrania w kształcie kota. Zakupili mi go moi przyjaciele na urodziny w ubiegłym miesiącu. I trafili idealnie. Wieszak jest przymontowany do ściany i prezentuje go siedem czarnych kotów. Na każdym z nich są dwa haczyki, dzięki czemu mam trochę miejsca na odzienia odwiedzających mnie znajomych, a jest ich dosyć sporo.

Dostałam niedawno od przyjaciół fantastyczny prezent- wieszak w kształcie kota. Od dziecka bowiem pasjonują mnie koty. W domu mam mnóstwo dodatków z motywami kotów- od zasłon po figurki z postaciami kotów. Mam tego duże ilości, ale wszystko dobrane tak, aby nie było czuć w mieszkaniu przesytu.