Sukienka maxi dla każdej kobiety

Sukienki maxi to sukienki sięgające kostek. Występują modele zarówno na ciepłe sezony, jak i te chłodne. Zmienia się wówczas materiał stroju. Istnieje opinia, iż długie suknie dobrze wyglądają tylko na osobach wysokich, jednak osoby niższe zawsze mogą wspomóc się butami na wysokim obcasie czy koturnami (drugi wariant oczywiście dla sukienki letniej).

Imprezowa stylizacja – sukienka boho

sukienka maxi w stylu bohoW sezonie letnim coraz częściej mamy do czynienia z uroczystościami ślubnymi w stylu boho. Będąc zaproszonym na taką okazję, warto spróbować dopasować nasz strój do imprezy – w tym wypadku dobrym wyborem będzie wspomniana sukienka maxi w stylu boho. Taka sukienka cechuje się zwiewnością dzięki lekkiemu materiałowi (zadbajmy, aby nie okazał się transparentny). Wygląda dobrze na każdej sylwetce, ponieważ miękko opływa jej kształt. Stanowi bazę, do której dobieramy dodatki, aby całość prezentowała się odpowiednio. Akcesoria takie jak długie wisiory, bransolety, pierścienie czy długie kolczyki powinny być wykonane z takich materiałów jak pióra, drewno, koraliki, rzemyki lub ewentualnie cienkie złote lub srebrne łańcuszki. W sukienkę boho możemy zaopatrzyć się w większości sklepów internetowych, ale również w sieciówkach. Ten element stroju najlepiej kupić w tzw. kolorach ziemi, tzn. zgaszonych zieleniach, brązach oraz klasycznie w kolorze czarnym. Sukienki wykończone są przy dekolcie cienkimi troczkami do zawiązania lub po prostu ramiączkami. 

Strój nie musi być gładki – możemy wybrać model we wzory. Styl boho najlepiej oddadzą piórka, liście a przede wszystkim kwiaty. Jeżeli chcemy, na czas ceremonii na ramiona możemy założyć marynarkę. Pamiętajmy jednak, że na sukience boho najkorzystniej wyglądać będą wdzianka luźno zakończone, lekkie, nie usztywniane lub cienkie kurtki bez ściągacza w pasie.