You are currently viewing Świetny kurs wspinaczkowy

Świetny kurs wspinaczkowy

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Jestem osobą, która uwielbia sprawiać prezenty swoim bliskim. Owszem, miewam momenty zwątpienia, w których myślę sobie, że oni przecież wszystko już mają, jednak zawsze potrafię wyjść z opresji. Kiedy przyszło mi sprawić prezent swojemu chłopakowi, miałam bardzo wiele pomysłów. Mimo wszystko, w końcu postawiłam na zakupienie mu kursu wspinaczkowego na jego urodziny.

Zakup kursu wspinaczkowego na prezent

kurs wspinaniaKiedy tylko zaczął się miesiąc, w którym mój chłopak obchodzi urodziny, zaczęłam intensywnie myśleć o prezencie, jaki mu sprawię z tej okazji. Mój ukochany ma bardzo wiele pasji. Przede wszystkim jednak uwielbia spędzać czas aktywnie. Jest typem sportowca, którego męczy leżenie na kanapie przed telewizorem. Woli spędzać czas w ruchu. W przeszłości próbował on wielu sportów, jednak aktualnie gra rekreacyjnie w tenisa oraz w piłkę nożną. Ostatnio jednak opowiadał mi o swoich chęciach związanych z nauką wspinania. Dotychczas nie miał ku temu okazji, więc stwierdziłam, że rewelacyjną opcją na prezent dla mojego chłopaka będzie kurs wspinania. Jak pomyślałam, tak też zrobiłam. Znalazłam odpowiednią szkołę oferującą naukę wspinaczki i wykupiłam mu kilka początkowych lekcji, by sam mógł stwierdzić, czy ta dyscyplina przypada mu do jego gustu. Byłam bardzo ciekawa reakcji mojego ukochanego na ten prezent. Muszę sama przyznać, że był on niezwykle oryginalny. Dlatego też dość niecierpliwie wyczekiwałam daty jego urodzin.

Gdy tylko nadszedł dzień urodzin mojego chłopaka, byłam bardzo podekscytowana. Z samego rana zrobiłam mu pyszne, urodzinowe śniadanie i wręczyłam mu kurs wspinaczkowy. Muszę przyznać, że już po jego minie widziałam, że prezent ten bardzo mu się spodobał. Nie sądziłam, że aż tak przypadnie mu do gustu. Cieszę się, że zdecydowałam się akurat na taki podarek.