You are currently viewing Transportuję motocykle do kraju

Transportuję motocykle do kraju

 

Pięć lat temu wyjechałem za granicę żeby móc zapewnić swojej rodzinie lepszą przyszłość. Moja żona akurat była w ciąży i miała wiele obaw. Obydwoje znaliśmy dobrze angielski ale wyjeżdżaliśmy sami. Nie mieliśmy żadnych znajomych a nasza najbliższa rodzina zostawała w kraju.

Zajmuję się sprowadzaniem motocykli

transport motocykli z anglii do polskiNa początku nie było nam łatwo. Żona musiała znaleźć dobrego lekarza żeby na spokojnie móc kontrolować przebieg ciąży. Ja miałem załatwioną pracę dzięki agencji i dobrze nam się żyło. Lepiej zarabiałem i mogłem więcej oszczędzać. Wynajmowaliśmy mieszkanie a kiedy urodził się mój syn wpadłem na pomysł żeby zaoszczędzone pieniądze zainwestować w swój biznes. Moją pasją zawsze były motocykle. Samochody i motory w Anglii są wyjątkowo tanie. W naszym kraju nie było mnie stać ani na samochód ani na motor a w Anglii po kilku miesiącach miałem te dwa pojazdy. Zdecydowałem się na transport motocykli z Anglii do polski. Moja żona na szczęście nie miała nic przeciwko. Na początku kupiłem jeden motor na próbę żeby zobaczyć czy w Polsce będzie zainteresowanie na motocykle. Na szczęście pierwszy motor sprzedałem bardzo szybko i mój klient był z niego bardzo zadowolony. Namówiłem żonę na kolejne inwestycje, które zawsze okazywały się strzałem w dziesiątkę. Moja firma jest na rynku już kilka lat. Transport motocykli jest moja ulubioną praca. Poświęcam sporo czasu żeby znaleźć dobre motocykle bo zależy mi żeby moi klienci w Polsce byli zadowoleni i polecali mnie swoim znajomym.

Cieszę się, że wyjechaliśmy do Anglii bo żyje nam się znacznie lepiej za granicą. Na początku tęskniliśmy za rodziną i znajomymi ale teraz wiemy, że nie mieliśmy innego wyjścia. Staramy się w miarę możliwości jak najczęściej odwiedzać naszych krewnych i często oni również przylatują do nas.