You are currently viewing Udane wakacje z ręcznikami Disneya!

Udane wakacje z ręcznikami Disneya!

 

Tego roku mąż zaproponował nam wakacje nad morzem. Zgodziłam się bez wahania, jednak nasza mała córeczka miała pewne wątpliwości. Bała się jechać nad morze przyzwyczajona zazwyczaj do wakacji spędzonych w górach, u dziadków. Znaleźliśmy jednak sposób na to, aby ją przekonać.

Przepiękne ręczniki dziecięce Disneya

ręcznik dziecięcy DisneyStarałam się na początku przekonać rozmową naszą córkę i pokazać jej, jak świetną zabawą mogą być wakacje nad morzem, jednak mała wpadała w płacz i nie chciała o nich słyszeć. Stwierdziłam, że jeśli zabiorę ją na zakupy, poprawię jej humor i może wówczas spróbuję jeszcze raz. Poszłyśmy zatem do jednego z większych sklepów z zabawkami, a w nim stał się prawdziwy cud! Moja córka przeglądając różne zabawki zatrzymała się na dłuższą chwilę przy akcesoriach do pływania. Jej uwagę przykuły kolorowe rękawki, specjalne koła dla dzieci i kolorowe ręczniczki. Jeden z nich najwyraźniej bardzo jej się spodobał, a był to ręcznik dziecięcy Disney przedstawiający jej ulubioną postać z kreskówki, czyli Myszkę Miki. Nie dziwie się jej zainteresowaniu. Wydruk na ręczniku był naprawdę wysokiej jakości, a sam materiał w dotyku był niesłychanie milusi i mięciutki. Postanowiłam zatem zakupić nie jeden, a kilka takich ręczników, skoro były tak rewelacyjne i w dodatku spodobały się mojej córce. Takie zakupy były jednak dla mojej córki najwyraźniej zbyt ubogie, bowiem chwile potem trzymała już w rączkach kolorowe rękawki do pływania i ogromnego różowego, dmuchanego flaminga! Pamiętam, jak z uśmiechem podeszła do mnie pytając, kiedy pojedziemy nad to morze! Nie sądziłam, że za sprawą ręcznika moja córka zmieni zdanie. Po powrocie do domu zaproponowałam spakowanie ręczniczków do jej torby podróżnej jednak córka stwierdziła, że będzie z nimi spała!

Kiedy przyszłam w środku nocy sprawdzić, czy moja córeczka już śpi ujrzałam nad wyraz uroczy widok: mój skarb spał słodko przytulony do czterech ręczników, a piątym okryła różowego flaminga „śpiącego” obok łóżka. Kreatywność i wyobraźnia dzieci potrafi mnie niesłychanie zadziwiać, a ja cieszę się, że mogę dać jej upust kupując tylko to, co najlepszej jakości.