You are currently viewing Unikalna Barbie syrenka

Unikalna Barbie syrenka

Dzieci spędzają całe dnie na zabawie w domu i poza nim. Maluchy często mają swoje ulubione zabawki, które wszędzie ze sobą zabierają. Chłopcy najczęściej wybierają samochody, a dziewczynki bawią się lalkami i misiami.

Świecące lalki Barbie

barbie syrenka świecącaMałe dziewczynki chcą naśladować swoje mamy, bo to dla nich jedyny wzór, z którym mają styczność każdego dnia. Dziewczynki gotują sprzątają i opiekują się lalkami. Chyba każda dziewczynka zna lalkę Barbie, która jest hitem w sprzedaży od ponad sześćdziesięciu lat. W sprzedaży znajdziemy sporo modeli lalek, które różnią się wyglądem, czy rodzajem dodatków. W ostatnich miesiącach najlepiej się sprzedaje Barbie syrenka świecąca, która zmienia kolor ogona, po włożeniu do wody. Na szyi lalki znajduje się naszyjnik, który należy wcisnąć, aby ogon syrenki zaczął świecić. Lalka ma długie, blond włosy, górę od kostiumu kąpielowego i piękny ogon z szeroką płetwą na dole. Barbie z tej serii jest stworzona do zabawy w wodzie, dlatego nie bez powodu ma syreni ogon. Światełka umieszczone na ogonie, przepięknie świecą w różnych konfiguracjach i sekwencjach. Lalką można się bawić w wodzie, gdyż jest wodoodporna, ale także poza nią. Do kompletu można dokupić zestaw grzebieni, czy innych lalek z serii syrenek. Ma ona ruchome ręce i głowę, ale nie stoi samodzielnie z uwagi na ogon zamontowany na stałe. W sprzedaży znajdziemy syrenki z ogonami w różnych kolorach, które  mogą mieć odmienne światełka. Lalki Barbie są kultowe dla wielu pokoleń i ciągle powstają nowe modele.

Lalki Barbie najlepiej kupować w sprawdzonych sklepach z zabawkami, albo w sklepach internetowych. Wyróżniają się one wśród innych produktów przede wszystkim wysoką jakością wykonania i licznymi certyfikatami, które pozwalają na bezpieczną zabawę nimi.