You are currently viewing Usługi świadczone przez wodzirejów – zachęcanie do zabawy

Usługi świadczone przez wodzirejów – zachęcanie do zabawy

Na każdym weselu powinna znaleźć się taka osoba, która będzie w stanie zachęcić gości do zabawy. Obecnie wcale nie tak trudno znaleźć dobrego wodzireja. Najlepiej kierować się opiniami innych ludzi, którzy już skorzystali z konkretnej oferty i są z niej zadowoleni.

Prowadzenie zabaw i konkursów na weselach i innych imprezach

Wodzirej na wesele PoznańWodzirej powinien mieć siłę przekazu. Nie może wywoływać stresu wśród gości. Musi wprowadzić miłą, przyjemną atmosferę. Dobry wodzirej nie korzysta z utartych schematów, ale zawsze dostosowuje się do charakteru imprezy i gości. Ludzie przychodzą na wesele, by dobrze się bawić, więc sam DJ nie wystarczy (chyba, że pełni on też funkcje wodzireja, co zdarza się coraz częściej). Wodzirej powinien mieć w zanadrzu całe mnóstwo zabaw weselnych. Dobrze jest, jeśli taka zabawa czy konkurs kończy się wręczaniem upominków (słodyczy dla dzieci i alkoholu dla dorosłych) – to zawsze zachęca gości do zabawy jeszcze bardziej. Wodzirej na wesele Poznań to osoba, która świadczy swoje usługi nie tylko na imprezach w języku polskim. Coraz więcej wodzirejów ma w swojej ofercie prowadzenie imprez również w językach obcych – przede wszystkim w języku angielskim. Zawsze warto umówić się na spotkanie z wodzirejem, by dogadać wszystkie szczegóły i oczekiwania pary młodej. Zdarza się, że wodzirej korzysta z własnego sprzętu nagłaśniającego. Wodzirej powinien zawsze współpracować z zespołem muzycznym czy DJ-em na weselu.

Większość weselnych zabaw opiera się na muzyce. Czasami wodzireje uczą gości weselnych popularnych tańców, organizują zabawy dla panów, pań, teściów, pary młodej. Wodzireje wygłaszają dedykacje, wznoszą toasty, zapraszają do tańca na cześć konkretnych osób. Wodzirej prowadzi ceremonię oczepin panny młodej. Większość wodzirejów posiada własne strony internetowe, na których można sprawdzić pełen zakres usług.