You are currently viewing Usuwanie uciążliwego podwójnego podbródka

Usuwanie uciążliwego podwójnego podbródka

 

Któregoś dnia spojrzałam w lustro i się załamałam. Niestety, w genach po mojej matce odziedziczyłam to, czego tak bardzo zawsze się obawiałam. Zaczął robić mi się drugi podbródek. Nie należałam nigdy do osób najszczuplejszych, jednak miałam nadzieję, że chociaż ten paskudny podbródek mi się nie pojawi. Nie chciałam na niego patrzeć i zaczęłam szukać pomocy w internecie, żeby coś z tym zrobić.

Podwójny podbródek moją zmorą

bezpieczne usuwanie podwójnego podbródkaZastanawiałam się, co mi pomoże. Może jakieś ćwiczenia, ale to też zanim będzie rezultat, to trochę potrwa. Podbródek zaczął się coraz bardziej wyodrębniać i stał się widoczny. Zauważyłam, że jest coś takiego jak bezpieczne usuwanie podwójnego podbródka i od razu zaczęłam o tym czytać. Bałam się zabiegu chirurgicznego, ale nawet na niego bym się zdecydowała w takiej sytuacji. Jednak jeśli było jakieś delikatniejsze wyjście z problemu, to bardzo chętnie bym się zdecydowała. Jest coś takiego jak lipoliza iniekcyjna, która jest metodą bezinwazyjną. Wyczytałam, że to bezoperacyjny zabieg. Nie wymaga więc takich nerwów, jak w przypadku poważnego zabiegu. Potrafi na stałe rozbić tkankę tłuszczową. I to nawet taką, której nie da się pozbyć poprzez zastosowanie odpowiedniej diety, czy ćwiczeń. Cały zabieg nie trwa długo. Muszą nam wstrzyknąć dwie substancje w miejsce zatłuszczone, żeby rozbić tłuszcz. Skóra zaczyna się kurczyć, tłuszcz znika i po problemie. Mogą wystąpić w prawdzie jakieś siniaki, czy obrzęki, ale po kilku dniach, czy tygodniu znikają i nie ma po nich śladu.

Od razu zapisałam się na to bezpieczne usuwanie. Cienką igłą wprowadzono mi oba preparaty. Wszystko przebiegało praktycznie bezboleśnie i przyjemnie. W końcu mój podbródek zniknął i mam nadzieję, że już nigdy więcej się nie pojawi, bo wyglądał strasznie.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl