You are currently viewing Videofilmowanie rocznicy ślubu

Videofilmowanie rocznicy ślubu

W obecnych czasach większość małżeństw już po kilku latach decyduje się na rozwód. Obecne więzi nie są zbyt trwałe, tak samo jak przysięgi małżeńskie, czy to w kościele, czy w urzędzie stanu cywilnego. Na szczęście są jeszcze pokolenia, które w razie jakichkolwiek problemów, starają się naprawiać błędy, a nie od razu się rozstawać. Do takich osób należeli moi kochani rodzice.

Najlepsze wideofilmowanie uroczystości

videofilmowanie w GorzowieNadszedł wielki dzień w naszym życiu, ponieważ była 30 rocznica ślubu rodziców. Tyle czasu wytrzymać ze sobą, to nie lada wyzwanie, jednak moi rodzice byli ze sobą bardzo szczęśliwi. Na ten dzień zamówiliśmy videofilmowanie w Gorzowie, bo nie można byłoby się bez tego obyć. Zarezerwowaliśmy też piękną salę, ozdobiliśmy ją kwiatami i różnymi drobiazgami. Kamerzysta był podstawą na tak ważnym wydarzeniu. W końcu trzeba było to przecież udokumentować, bo pewnie mało kto uwierzyłby, że można wytrwać ze sobą bez kłótni i w radości. Poprosiliśmy kamerzystę, aby nagrać wypowiedzi naszej rodziny wraz z życzeniami dla naszego małżeństwa. Chcieliśmy, aby było to jako wstęp na początku filmu. Taka dodatkowa niespodzianka podczas oglądania. Później kamerzysta pojechał z nami na mszę święta z okazji rocznicy, która oczywiście też musiała zostać zamówiona. Trzeba było podziękować za tak szczęśliwe życie. Później kamerowano wyjście z kościoła, bo rzucaliśmy rodzicom pod nogi kwiaty i drobniaki, jak to się robi w przypadku ślubu po raz pierwszy. Taka tradycja, żeby dodać elementów rozrywkowych.

Nie mogliśmy się później doczekać na efekty nagrywania. Jak tylko dostaliśmy film na DVD, od razu zebraliśmy się wszyscy w domu rodziców i odtworzyliśmy nagranie. Było pięknie zrobione. A te życzenia na początku od nas, bardzo wzruszyły moją mamę i tatę. Aż się popłakali ze wzruszenia.