You are currently viewing Weterynarz polecił mi dobrą karmę dla psa

Weterynarz polecił mi dobrą karmę dla psa

 

Mój pies jest ze mną od dość dawna. Dostałem go od taty, kiedy jeszcze byłem dzieckiem. Nigdy się nie rozstajemy i to mój najlepszy towarzysz. Poświęcam mu bardzo dużo czasu i mieszka w moim pokoju mimo, iż ma legowisko w korytarzu.

Kupiłem swojemu psu karmę marki canagan

karma dla psa marki canaganOstatnio mój pies Baleron był bardzo markotny i nieswój, nie wiedziałem co mu dolega i postanowiłem udać się z nim do weterynarza. Zawsze chętnie się bawił a ostatnio tylko śpi. W klinice dla zwierząt było sporo ludzi, ale cierpliwie czekaliśmy na swoją kolej. Baleron był bardzo spokojny i nawet nie zwracał uwagi na inne zwierzęta. Kiedy nadeszła nasza kolej to weterynarz go zbadał i dał zastrzyk. Baleron musi dużo odpoczywać teraz. Zapytał mnie jaką karmą dla psów go karmię, bo problemy zdrowotne spowodowane są przez złą dietę. Baleron dostawał zawsze resztki z obiadu i to było niewłaściwe. Weterynarz powiedział mi, że dobra jest karma dla psa marki canagan, która jest zdrowa i dba o przewód pokarmowy zwierzęcia. W klinice była do kupienia ta karma i postanowiłem od razu się w nią zaopatrzyć. Od teraz Baleron będzie jadał tylko tę karmę i nie dostanie już żadnych resztek z obiadu. Kiedy wróciliśmy do domu to pies poszedł spać. Weterynarz zaznaczył, że tak będzie. Następnego dnia z samego rana wstał bardzo ożywiony i widziałem, że jest głodny. Dałem mu jeść a ta karma dla psa marki canagan bardzo mu smakowała. Później poszliśmy na spacer do parku, gdzie Baleron się porządnie wyszalał. Dobrze, że już jest zdrowy.

Baleronowi już nie daję żadnych resztek a jedynie karmę, którą polecił mi weterynarz. Jego stan zdrowia znacznie się poprawił i jest znowu taki jak kiedyś. Dużo biegamy i się bawimy. To mój najlepszy przyjaciel i zawsze będę o niego bardzo dbał.