You are currently viewing Wieczór kawalerski w domku na mazurach

Wieczór kawalerski w domku na mazurach

Zbliżał się dzień ślubu mojego przyjaciela. Więc, żeby tradycji stało się zadość postanowiłem wraz z grupą wspólnych znajomych wyprawić niezapomniany wieczór kawalerski. Chcieliśmy, żeby było to coś nietypowego dlatego postanowiliśmy, że wyjedziemy gdzieś z miasta w którym mieszkamy i wynajmiemy jakiś domek.

Kawalerski w samym środku lasu

wieczór kawalerski mazuryDługo zastanawialiśmy jakie miejsce będzie idealne chcieliśmy, żeby to było coś nietypowego, że domek w  głuszy będzie idealnym miejscem na wieczór kawalerski Mazury okazały się strzałem w dziesiątkę. Udało nam się znaleźć domek z dala od cywilizacji otaczał go tylko las i jezioro znajdujące się w pobliżu. Przyjaciel o naszym pomyśle nic nie wiedział, została mu tylko przekazana informacja, że ma zabrać ze sobą torbę z rzeczami na przebranie. W dniu wyjazdy zaopatrzyliśmy się we wszystkie niezbędne artykuły i punktualnie o dziesiątej rano ruszyliśmy na podbój mazur. Cała podróż trwała około 5 godzin, ale było warto gdy dojechaliśmy na miejsce właściciel domku czekał już na nas, w kominku było napalone. Wystarczyło tylko odebrać klucze od domku i zacząć wieczór kawalerski. Przez długą chwilę przyjaciel był w szoku co udało nam się zorganizować w kilka dni. To była jedna z najlepszych imprez w moim życiu, bawiliśmy się świetnie nawet nie zauważyliśmy a słońce zaczynało powoli pojawiać się na niebie. Gdy wracaliśmy następnego dnia przyjaciel przyznał, że nie spodziewał się, aż takiej niespodzianki. 

Reasumując, wynajem domku na tego typu imprezy jest to super alternatywa dla wszelkiego rodzaju klubów i wypadów  na miejskie imprezy. Przede wszystkim dlatego, że spędzamy czas w gronie tylko osób zaproszonych i nikt nam nie przeszkadza. Koszt wynajmu takiego domku na kilka osób nie są to duże koszta, ponieważ płacimy za dobę a nie od osoby.