You are currently viewing Wszechstronne oprogramowanie PC-gastronom

Wszechstronne oprogramowanie PC-gastronom

  • Post author:
  • Post category:Biznes

 

W całym kraju znajdują się setki przeróżnych restauracji i barów, które obsługują lokalnych i przyjezdnych gości. W małej gastronomii wystarczy kilka osób do obsługi, jednak w sieciowych restauracjach ich organizacja jest znacznie bardziej skomplikowana.

Jak działa program PC-gastronom?

oprogramowanie pc-gastronomW gastronomii poza obsługą klientów, konieczne jest prowadzenie także kuchni i magazynu. Żeby połączyć te wszystkie działy, potrzebne jest dobre oprogramowanie PC-gastronom, które jest idealne dla małych, dużych i sieciowych punktów gastronomicznych. Jest ono sztandarowym produktem marki INSOFT, która jest znana na polskim rynku od bardzo wielu lat. Program PC-gastronom jest systemem samodzielnej kasy albo kasowo – magazynowym. Posiada prosty interfejs, który umożliwia łatwe komponowanie receptur oraz zestawów. Może na nim pracować jedna osoba albo jednocześnie kilku kasjerów. Można w nim otworzyć wiele rachunków w tym samym momencie, dowolnie je dzielić lub łączyć. Oprogramowanie bez problemu współpracuje z takimi urządzeniami jak: terminal płatniczy, magnetyczny czytnik kart, drukarki kuchenne cy wyświetlacze dla klientów. Oprogramowanie może obsługiwać nieograniczona ilość kelnerów, jedną drukarkę fiskalną na wielu stanowiskach lub kilka oddzielnych. Pozwala ono także na szybkie wystawienie faktury do paragonu i współpracę z ekranem kuchennym. Jest to profesjonalny system do bezpiecznego i funkcjonalnego zarządzania punktem gastronomicznym. Posiada wszystkie niezbędne elementy, pozwalające na prowadzenie sprzedaży i kuchni.

Większość dostępnych na rynku oprogramowań kupuje się z licencją na rok, którą co dwanaście miesięcy trzeba wykupować, aby mieć dostęp do najnowszej wersji. Często firmy informatyczne oferują w pakiecie pomoc techniczną  na czas współpracy.