You are currently viewing Wyjątkowe sukienki z koronki

Wyjątkowe sukienki z koronki

W tym roku planowaliśmy wakacje za granicą. Obiecałam sobie, że pięknie się opalę i spędzimy wspaniałe chwile na plaży. Oczywiście zaplanowałam wszystko, wykupiliśmy wycieczkę z przelotem i wyżywieniem i sprawdziłam miejscowe atrakcje niedaleko naszego hotelu. Byłam nocnym markiem, więc liczyłam na jakieś nocne siedzenie z przyjaciółmi.

Niecodzienna sukienka z koronki

sukienki wieczorowe z koronkiMoja przyjaciółka znalazła kilka fajnych klubów polecanych przez turystów. Pomyślałam, że muszę kupić sobie coś eleganckiego do takiego klubu. Dlatego moim celem były sukienki wieczorowe z koronki bo w tym roku koronka była znów bardzo modna. Już dawno planowałam kupić sobie taką wieczorową sukienkę, ale wcześniej nie było okazji. U nas nie było żadnych fajnych miejsc, żeby taką założyć. Wybrałam się więc na wir zakupów i polowałam na coś wyjątkowego. Kiedy już zrezygnowana, bo nic nie znalazłam miałam wychodzić, zauważyłam sklep, którego nie widziałam wcześniej. Byłam w takiej dużej galerii i co jakiś czas sklepy się zmieniały. Zajrzałam do środka i akurat mieli tam na wystawie różne sukienki. Był czas przyjęć i wesel, tak więc można było tam znaleźć to co mnie najbardziej interesowało, czyli sukienki. Od razu wpadła mi w oko pewna kiecka, z bardzo modnego modelu wyszczuplającego talię. To był zawsze mój kompleks, więc spodobało mi się, że chociaż dobrze oszukuje optycznie ta suknia. Była z delikatnej koronki i z błyszczącego materiału od pasa w górę.

Na szczęście znalazłam swój rozmiar, a czasami ciężko znaleźć M, bo to popularny rozmiar który szybko się rozchodzi. Od razu dobrałam sobie też jakąś pasującą torebkę do sukienki, w kolorze srebrnym,na łańcuszku i pasek, żeby jeszcze mocniej podkreślić talię. Wyglądałam w niej zjawiskowo i nie mogłam się doczekać wakacji.