You are currently viewing Wynajęłam apartament w Kudowie

Wynajęłam apartament w Kudowie

W Kudowie zamierzałam zatrzymać się na dłuższy czas, ponieważ miałam tam sporo spraw do załatwienia i musiałam przypilnować wystawy. Myślę, że przez trzy miesiące uda mi się ze wszystkim uporać i będę mogła ruszyć w dalszą podróż.

Apartament mieści się w centrum miasta

apartamenty kudowaMój znajomy prowadzi biuro nieruchomości i ma dostępne apartamenty kudowa dlatego do niego zadzwoniłam. Jestem przyzwyczajona do wysokiego komfortu i dlatego musi to być koniecznie apartament. Przedstawiłam mu swoje wymagania i prosiłam o kontakt jak znajdzie coś interesującego i godnego uwagi. Po kilku dniach do mnie oddzwonił z informacją, że ma dla mnie dwa apartamenty kudowa w centrum miasta i na pewno mi się spodobają. Mam wybrać ten, w którym chcę mieszkać przez trzy miesiące. Znajomy potrafi znaleźć jakieś interesujące oferty wynajmu i wiedziałam, że mogę na niego liczyć. Zobaczyłam zdjęcia, które podesłał mi Karol i od razu zdecydowałam się na apartament na piątym piętrze w nowym budynku. Budynek znajduje się w ścisłym centrum, skąd będę miała blisko do galerii a będę musiała tam się pojawiać prawie codziennie. Nie mam ochoty jeździć przez miasto, żeby tam się dostać. Zapłaciłam mu za pośrednictwo i umówiliśmy się na spotkanie z właścicielem. Bagaże dowiezie mi taxi bagażowe, które już jakiś czas temu zarezerwowałam. Jak pojawię się na miejscu i apartament będzie mi odpowiadał to od razu w nim zamieszkam. Karol przyjechał po mnie punktualnie o jedenastej tak jak się umówiliśmy. Lubię takich ludzi.

Apartament jest jeszcze lepszy niż na zdjęciach. Pomieszczenia są większe i można swobodnie się poruszać wszędzie. Nawet zdążyłam poznać sąsiadkę, która jest w moim wieku. To sympatyczna osoba, z którą chętnie spotykam się przy kawie kilka razy w tygodniu.