Zabawne t shirty na prezent

Z moją przyjaciółką wspaniale się dogadujemy. Wiele dla mnie znaczy i uważam, że bez niej bym zginęła. Mogę mówić jej o wszystkim. Cieszę się, że mam taką osobę przy sobie. Każdego dnia spędzamy ze sobą dużo czasu i robimy sobie też różne drobne prezenty. Ostatnio właśnie był taki światowy dzień przyjaźni i poszłam specjalnie po jakiś prezent.

Koszulka dla przyjaciółki z zabawnym wzorem

zabawne t shirty dla kobietPo zajęciach wpadłam do sklepu, w którym można było znaleźć zabawne t shirty dla kobiet i wiele osób które znałam tam kupowało. Zresztą poleciła mi ten sklep jedna z moich koleżanek. W dobrej cenie można było znaleźć bluzkę z jakimś oryginalnym nadrukiem, lub poprosić o jakieś indywidualne zamówienie. Na początku pomyślałam, że stworzę jakiś własny projekt. Jednak gdy przeglądałam cały asortyment, znalazłam tyle wzorów które mi się spodobały, więc postanowiłam wybrać coś z nich. Znalazłam koszulkę z obrazkiem serialu mojej przyjaciółki i koszulkę z jej ulubioną rasą psa, czyli z mopsikiem. Tak słodko ten zwierzak się patrzył, że musiałam ją wziąć. Będzie mogła zakładać taką koszulkę na wspólne nocowanie, bo koszulka ta byłą dłuższa, akurat można było z niej zrobić koszulę nocną. Spodobał mi się ten pomysł i sobie wzięłam t shirt o tej samej długości, ale z kolei z wzorem kotka. Ja byłam wielką fanką wszystkich mruczków. Uwielbiałam panterkę, koty, tygrysy. Zadowolona wyszłam ze sklepu, kupując jeszcze jedną koszulkę dla mamy, bo dawno nic jej nie kupiłam.

Mama dostała z kolei koszulkę z napisem sugerującym odpoczynek od pracy i wyjazd do ciepłych krajów. Pracuje dużo, więc takie coś będzie jej przypominało o konieczności oderwania się od obowiązków. Każdemu podobał się prezent i razem z przyjaciółką następnego dnia poszłyśmy na zakupy w tych bluzkach.