You are currently viewing Zajmowałem się robieniem zdjęć ślubnych

Zajmowałem się robieniem zdjęć ślubnych

Kochałem fotografować ludzi w różnych sytuacjach. Zawsze udało mi się uwiecznić najciekawsze momenty i szybko zrozumiałem, że powinienem zajmować się tym zawodowo. Posiadałem doskonałej jakości sprzęt oraz niezbędne umiejętności, żeby to robić.

Najlepsza oferta zdjęć ślubnych 

zdjecia slubne bydgoszczUmieściłem w internecie ogłoszenie, że wykonuję tanie zdjecia slubne bydgoszcz i długo na odzew nie musiałem czekać. Zamieściłem tam kilkanaście swoich zdjęć, żeby ludzie wiedzieli czego się można po mnie spodziewać. To była ważna rzecz, ponieważ bez tego zapewne nikt by się nie zainteresował moją ofertą. Pierwsza odezwała się do mnie młoda kobieta, która planowała ślub. Interesowały ją przede wszystkim koszty, ponieważ mieli określoną kwotę przeznaczoną na swój ślub i nie mogła zbyt wiele wydać na fotografa. Chciała mieć zdjęcia ślubne, ponieważ była to najlepsza pamiątka. Z uwagi na fakt, że była to moja pierwsza klienta postanowiłem wziąć od niej mniej pieniędzy za swoje usługi. Wiedziałem, że była to szansa na zdobycie większej ilości klientów, ponieważ ludzie między sobą rozmawiają na takie tematy i polecają sobie fotografów. Zazwyczaj najwięcej osób zgłasza się przecież z polecenia. Interesowały ją zdjęcia ślubne z ceremonii zaślubin oraz kilka fotek miałem zrobić na bankiecie. Wesele trwało tylko do dwudziestej drugiej i zdecydowałem, że zostaję do samego końca. Zrobiłem mnóstwo zdjęć reportażowych, pozowanych i takich z zaskoczenia. Dziewczyna była zachwycona zdjęciami i dziękowała mi za pomoc.

Niebawem po tym zrobiło się o mnie głośno i miałem coraz więcej zleceń. Dziewczyna, która była moją pierwszą klientką poleciła mnie swoim znajomym, dla których również robiłem zdjęcia ślubne. Interes nieźle mi się rozkręcił i rzuciłem pracę w biurze.