You are currently viewing Zamówiłem fotowoltaikę dla mojej firmy

Zamówiłem fotowoltaikę dla mojej firmy

Jestem właścicielem dobrze prosperującego sklepu. Z miesiąca na miesiąc ilość kupujących u nas klientów zwiększa się. Aby zapewnić im jak najlepszej jakości produkty oraz miłe wrażenia podczas zakupów zainwestowaliśmy między innymi w mocne lampy, które świecą w przyjemnej barwie oraz bardzo wydajne chłodnie oraz lodówki. To niosło za sobą pewne konsekwencje.

Poszukiwania fotowoltaiki dla firm w Bydgoszczy

fotowoltaika dla firmy bydgoszczTymi konsekwencjami były rosnące z roku na rok rachunku za energię elektryczną. Chcąc utrzymać jak najbardziej konkurencyjne ceny naszych towarów musieliśmy jak najszybciej to zmienić. Od lat kierowaliśmy się zasadą, że klient jest na pierwszym miejscu i należy za wszelką cenę znajdować jak najefektywniejsze rozwiązania problemów. Nie inaczej było tym razem, na zebraniu zarządu doszliśmy do wniosku, że warto sprawdzić program o nazwie fotowoltaika dla firmy Bydgoszcz jest miastem, w którym już wiele przedsiębiorstw skorzystało z tego programu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można było dostać wiele ulg i zniżek na zamontowanie fotowoltaiki. Postanowiłem zadzwonić do urzędu miasta i dowiedzieć się czegoś więcej. Po kilkunastu minutach wiedziałem już jakie dokumenty muszę złożyć oraz jakie wymogi musi spełnić budynek aby można było na nim zamontować instalację fotowoltaiczną. Bez chwili zwłoki zacząłem wypełniać wszystkie niezbędne dokumenty.

Okazało się, że budynek mojego sklepu idealnie nadaje się do zainstalowania fotowoltaiki. Całe przedsięwzięcie od projektu po instalację przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Od początku mieliśmy do czynienia z doświadczonymi profesjonalistami. Od podłączenia fotowoltaiki minęło już kilka miesięcy i zauważalnie spadły nasze rachunki za energię elektryczną. Jestem bardzo zadowolony z jakości pracy paneli.