You are currently viewing Zapisałem się na coaching

Zapisałem się na coaching

 

Z jednej strony słyszałem różne opinie o coachingu, z drugiej jednak wiedziałem, że warto będzie spróbować z moimi pracownikami, gdyż na pewno będzie to miła odmiana do podejścia do ich pracy. Zazwyczaj bazowałem na książkach o zarządzaniu i wdrażałem to w codziennej pracy moich pracowników, jednak taki coaching zespołowy na pewno będzie urozmaiceniem i kto wie, może uda się zmotywować moich pracowników.

Motywacja pracowników podczas coachingu

profesjonalny coaching zespołowyCoaching to dziedzina, która od wielu lat funkcjonuje w Polsce i ma wielu swoich zwolenników. Może dlatego właśnie zdecydowałem się na zapisanie na tak zwaną sesję z moimi pracownikami i zespołem. Wiedziałem, że będzie to ciekawe doznanie, które spodoba się każdemu moim pracownikom. Profesjonalny coaching zespołowy odbywał się akurat co tydzień w moi mieście i stwierdziłem, że zapiszę cały nasz zespół i co tydzień będziemy chodzić tam razem, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat technik sprzedaży. Tym bardziej, że zajęcia prowadzone były przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy bardzo dobrze wiedzieli, że profesjonalny coaching zespołowy to konieczność dla wielu firm i w określonych sytuacji. Coaching przede wszystkim może pomóc w obraniu odpowiedniej ścieżki, co wiadomo czasami może być bardzo wymagające i trudne do osiągnięcia. Mi osobiście skończyły się pomysły na pracowników i motywację, dlatego wierzyłem, że profesjonalny coaching zespołowy może pomóc w osiągnięciu celu.

Kiedy tylko przyjechaliśmy na pierwsze zajęcia od razu widzieliśmy, że pracownicy i szkoleniowcy są bardzo aktywni, dzięki czemu profesjonalny coaching zespołowy uważam za bardzo dobrą inwestycję, na którą na pewno każdy z was powinien sobie pozwolić, aby móc usprawnić na przykład działania firmy.