You are currently viewing Zbadany wzrok u dziecka

Zbadany wzrok u dziecka

Jaś zawsze był dość żywiołowym dzieciakiem i wszędzie było go pełno. Ostatnio jednak stał się bardzo osowiały i nie miałam pojęcia co jest tego przyczyną. Dopiero później powiedział mi, że słabo widzi i często bolą go oczy. Musiałam działać błyskawicznie.

Kupno okularów po kompleksowym badaniu wzroku 

badanie wzroku białystokTego samego dnia zapisałam syna na badanie wzroku białystok, żeby sprawdzić co się dzieje z jego oczami. Wiedziałam, że siedzi często przed komputerem i obawiałam się, że z tego względu mógł mieć problem z oczami. Badanie wykonał lekarz z ogromnym doświadczeniem, który ma odpowiednie podejście do dzieci. Mój syn chętnie poddał się badaniu wzroku a ja pamiętam jak z niecierpliwością czekałam na diagnozę. Okazało się, że Jasiowi bardzo znacznie pogorszył się wzrok i musi nosić okulary korekcyjne. Badanie było wykonane bardzo precyzyjnie i przy pomocy nowoczesnych urządzeń. Wiedziałam, że diagnoza jest jak najbardziej trafiona. Zabrałam receptę na okulary i od razu udaliśmy się do salonu optycznego. Tak wykonano dodatkowo mojemu synowi komputerowe badanie wzroku, z którego wyszedł taki sam wynik. Musiałam kupić dziecku okulary. Cieszyłam się, że tak szybko zareagowałam i zapisałam syna na badanie wzroku. Jasiek czasami symulował coś jak nie chciał iść do szkoły, ale tym razem wiedziałam, że to nie są żarty. Jasiek dostał okulary dostosowane do jego wady wzroku. Na badanie od tamtego czasu zabierałam go regularnie a lekarz powiedział, że wzrok może mu się jeszcze poprawić.

Dzięki regularnym badaniom wzroku miałam pod kontrolą zdrowie swojego syna. Dzięki temu też wada mu się nie pogłębiała. Jestem zadowolona, że tak szybko zareagowałam, bo kto wie co byłoby później. Jasiek stał się znowu wesołym dzieckiem, którego wszędzie pełno.