You are currently viewing Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego dla pracowników

Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego dla pracowników

Ostatnio szef mi coś wspominał, że będzie miał dla mnie jakieś ważne zadanie. Byłam ciekawa o co mu chodziło, ale musiałam poczekać na jego powrót z zagranicy, bo miał tam spotkać się z jakimś ważnym dla firmy  kontrahentem. Po jego powrocie czekałam z niecierpliwością aż mnie zawoła do swojego gabinetu.

Zorganizowany wyjazd integracyjny w górach 

organizacja wyjazdu integracyjnegoSzef przyszedł do mnie do biura w piątek rano, żeby ze mną porozmawiać na temat zadania. Miałam zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników. Tak odpowiedzialnego zadania nigdy jeszcze nie miałam i nieco się zaniepokoiłam. Szef jednak zapewnił mnie, że sobie poradzę i dzięki temu nabrałam więcej pewności siebie. Taka organizacja wyjazdu integracyjnego to była sprawa poważna, więc musiałam się wszystkim zająć jak należało. Najpierw musiałam wybrać miejsce i zdecydowałam się na wyjazd w góry. Ludzie uwielbiali jeździć w góry a o tej porze roku był to najlepszy pomysł. Wybrałam ośrodek wypoczynkowy, który oferował noclegi dla większych grup osób. Wyjazd był przewidziany na weekend i musiałam zarezerwować dwie noce. Dzięki większej grupie ludzi mogłam też liczyć na dodatkowe zniżki. Po wybraniu miejsca na wyjazd integracyjny postanowiłam zapewnić jakieś atrakcje pracownikom, bo było to jednak obowiązkowe. Stworzyłam więc program,w którym zawarłam wszystkie atrakcje. Pierwszą z nich była wspinaczka po górach. Było to najbardziej czasochłonne zajęcie i postanowiłam przełożyć je na sobotę. Reszta poszła już bardzo gładko.

Zorganizowanie wyjazdu w góry poszło mi całkiem sprawnie mimo, iż robiłam to pierwszy raz. Szef zaakceptował cały program i mogłam ogłosić tę dobrą informację w firmie. Pracownicy bardzo się ucieszyli z tego wyjazdu integracyjnego, bo od dawna na niego czekali.