Oryginalny prezent od brata

Jakiś czas temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Wiązały się z tym oczywiście częste odwiedziny znajomych i rodziny, ponieważ wszyscy chcieli zobaczyć jak mieszkam i jak udało mi się urządzić nowe, duże mieszkanie. Parę dni temu odwiedził mnie mój brat z dziewczyną i muszę przyznać, że to spotkanie było bardzo fajne.

Lustrzana rama prezentuje się bardzo wyjątkowo

oryginalny obraz w lustrzanej ramieMój brat zaskoczył mnie bardzo prezentem, który mi dał odwiedzając mnie po raz pierwszy w nowym mieszkaniu. Dał mi on bardzo oryginalny obraz w lustrzanej ramie, który prezentuje się naprawdę dobrze. Ramy lustrzane podobały mi się już od bardzo dawna, ale nigdy mu o tym nie mówiłam, więc byłam w szoku, że udało mu się tak dobrze trafić w mój gust. Obraz jaki wybrał też mi się podoba – w ramie znajdowało się wielkie zdjęcie Marylin Monroe, którą po prostu uwielbiam. Jak zobaczyłam ten obraz to od razu wiedziałam, że będzie on idealnie prezentować się w sypialni. Lustrzana rama jest bardzo duża, co strasznie mi się podoba. Jej długość ma ponad metr, a więc jest to naprawdę spora ozdoba w mojej sypialni. Rama jest bardzo gruba dzięki czemu powierzchnia lustrzana jest bardzo duża, co daje bardzo elegancki efekt, który jednocześnie niesamowicie przyciąga wzrok. Rama lustrzana najlepiej prezentuje się kiedy w pokoju jest dużo światła, bo wtedy zdarza się, że mieni się ona i błyszczy jakby była posypana brokatem.

Prezent, który dostałam od brata naprawdę bardzo mi się podoba. Jako, że w mojej sypialni nie miałam zbyt wielu ozdób rama z obrazem wpasowała się tam po prostu idealnie. Lustrzaną ramę z obrazem Marylin powiesiłam na ścianie naprzeciwko łóżka i myślę, że jest to idealne dla niej miejsce. Jestem pewna, że prezent ten był bardzo drogi, a więc brat wyjątkowo jak na niego się postarał.